Çekyat Yıkama istanbul

Çekyat Yıkama istanbul Şirketi

Bir başka hizmetimizi daha sunuyoruz. Istanbul Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de evde çekyat yıkama hizmetidir. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle evde çekyat yıkama ve evde çekyat temizleme işlerimizi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde çekyat yıkama ve Evde çekyat temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Istanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan evde çekyatlarınızı veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Evde çekyat Yıkama da, Evde çekyat yıkama işlemine başlanmadan önce, sanayii tipi vakumlu ithal makinelerimiz ile kanepe üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra çekyat üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde çekyat yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle çekyatın vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.
 

Evde Çekyat Nasıl Temizlenir, Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Istanbul evde çekyat Yıkama şirketi olarak, bu ciddiyetteki evde çekyat yıkama ve evde çekyat temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Maalesef bazı evde çekyat yıkama firmaları bu konuda günü kurtarmak adına, o an işin gerektirdiği değil, ellerinde ne varsa onu kullanıp, işin hakkını vermeden istanbul da gidilen yerden süratle çıkmışlardır. Hal bu ki biz bu tarz konularda çok dikkat etmeliyiz. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle güven duyulan profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. Bazı ucuzcu çekyat temizleme şirketlerinin de bu tarz çekyat temizleme hizmetleri verdiğini bilmekteyiz, ancak evlerdeki bu tarz yapılan temizleme işlemleri sonrasında, sıkça aranmaktayız. Nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. Istanbul ilinde evde çekyat yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde evde çekyat yıkama da uygulanan yanlış işlem sonucu, çekyatlarda uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve evdeki çekyatların çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor. Evde çekyat yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla çekyatın diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde çekyat yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde evde çekyat yıkama işlemlerinde kolay manevra yeteneğine sahiptir. Extra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizlik makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir ve gidilen mekanın zemininde iz kalmaksızın güven ile temizleme işlemlerimizi bitirmekteyiz. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir.
 

Güvenilir Çekyat Yıkama Firmaları Seçimi

Istanbul evde çekyat yıkama sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile temizleme hizmeti vermeyi hedeflemiş bir şirketiz. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki Evde çekyat temizleme ve Evde çekyat yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız evde çekyat yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. Gidilen işten istanbul içerisinde 20-30 TL kazanmayı kazanç sayan bu kişiler maalesef ki sizlere sinir harbi yaşatırlar. İşi beğenmediğiniz için paranızı doğal olarak çekyat yıkama firmalarından geri istersiniz, fakat bunu da asla yapmazlar. Doğal olarak çaresizce bizi ararsınız. Sizlerin de 20-30 TL daha ucuza temizlik yaptırmak hakkınız olabilir, ancak güncel hayatımızda istanbul ilinde bu işi minimum 100 TL civarlarında yapan ve işinin ehli çekyat yıkama firmaları nezdinde yaptırılması taraftarıyız. Günümüz Istanbul kentinde sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır. Bizler, bu güven sorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki, kişilere verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir servis sunulduğunda ve bu anlayış devam ettiğinde, kişilerin de güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmek hedefimizdir. Bu hedefimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmediğimizi bildiririz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, güzel ahlaklı, güvenilir olan çalışanlarımız ile sizlere bu hizmetleri sunacağız.
 

Çekyat Yıkama Fiyatları, Çekyat Temizleme Ücretleri Hakkında

Evler için çekyat yıkama fiyatları ve çekyat temizleme ücretleri, gidilen yerin koşullarına, temizlenecek yerin bazen metrekaresine, bazen de yapılacak iş adedine göre değişmektedir. Normalinde diyelim ki Istanbul da ki evinizde 2 adet üçlü çekyat takımınız var ve bir ihtimal yıkama servisi çağırdınız. Telefonla aradığınız bu şirketleri daha önceden hiç duymuş muydunuz? Telefonda size hiç soru bile sormadan, direkt Istanbul içine 75-80 TL fiyat verebilmektedirler. Günümüz koşullarında size servise gelecek olan çekyat yıkama firmaları sadece yanında getirdiği işçiye ve ulaşım için harcanan paraya bakarak fiyat verir ve işi ucuza kapatır. Ancak bunun sonu sizin için çekyat yıkama servisi işi hüsrandır. Oraya gelen işçi ve de ulaşımdaki araç, sizin çözümünüz değildir. Uygun ekipman ve profesyonel personelimizle, hizmetinize talibiz. Siz arayın, bizlerde en kısa sürede sizlere yardımcı olalım diyoruz. Marmara Bölgesi ve İstanbul genelinde bütün otel, pansiyon, öğrenci yurdu halı yıkama ve temizleme, cami halısı yıkama, ayrıca yerinde ve evde halıfleks yıkama - temizleme, yerinde çekyat yıkama – çekyat temizlik, koltuk yıkama – çekyat temizleme işleri büyük bir titizlik ile yapılır. İşinde profesyonel ve tecrübeli çekyat yıkama personelimiz sayesinde hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu belirtiyoruz. Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz. Sizde çekyat yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik olumsuz sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, Istanbul genelindeki birçok müşterimiz gibi bizi seçmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını, çekyatlarını yerinde yıkadığı müşterilerinin yüzlerindeki tebessümleri ve ardından açtıkları teşekkür telefonlarıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmetlerimiz sayesinde, bugünlerimize temiz bir geçmiş ile geldik. Istanbul da sizlere daha iyi ve daha verimli hizmet sunabilmek için, profesyonel çekyat yıkama kadromuz ile çekyat temizleme teknolojilerini yakından takip ediyoruz.çekyat_yıkama