Çişli Koltuk Yıkama istanbul

Çişli Koltuk Yıkama istanbul Şirketi

İdrar lekesi ve kokusu büyük bir sorundur. Istanbul Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de çişli koltuk yıkama hizmetidir. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle çişli koltuk yıkama ve çişli koltuk temizleme işlerimizi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde çişli koltuk yıkama ve çişli koltuk temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Istanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan çişli koltuk veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Çişli koltuk yıkama da, çişli koltuk yıkama işlemine başlanmadan önce, sanayii tipi vakumlu ithal makinelerimiz ile koltuk üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra çişli koltuk üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile çişli koltuk yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle çişli koltuk vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.
 

Çişli Koltuk Nasıl Temizlenir, Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Istanbul çişli koltuk yıkama şirketi olarak, bu ciddiyetteki çişli koltuk yıkama ve çişli koltuk temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Maalesef bazı çişli koltuk yıkama firmaları bu konuda günü kurtarmak adına, o an işin gerektirdiği değil, ellerinde ne varsa onu kullanıp, işin hakkını vermeden istanbul da gidilen yerden süratle çıkmışlardır. Hal bu ki biz bu tarz konularda çok dikkat etmeliyiz. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle güven duyulan profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. Bazı ucuzcu çişli koltuk temizleme şirketlerinin de bu tarz çişli koltuk temizleme hizmetleri verdiğini bilmekteyiz, ancak evlerdeki bu tarz yapılan temizleme işlemleri sonrasında, sıkça aranmaktayız. Nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. Istanbul ilinde çişli koltuk yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde çişli koltuk yıkama da uygulanan yanlış işlem sonucu, çişli koltuk uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve çişli koltukların çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor. çişli koltuk yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla çişli koltuk diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde koltuk yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde çişli koltuk yıkama işlemlerinde kolay manevra yeteneğine sahiptir. Ekstra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizlik makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir ve gidilen mekanın zemininde iz kalmaksızın güven ile temizleme işlemlerimizi bitirmekteyiz.
 

Güvenilir Çişli Koltuk Yıkama Firmaları Seçimi

Istanbul çişli koltuk yıkama sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile temizleme hizmeti vermeyi hedeflemiş bir şirketiz. Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki çişli koltuk temizleme ve çişli koltuk yıkamanın güven dolu hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız çişli koltuk yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. Gidilen işten istanbul içerisinde 20-30 TL kazanmayı kazanç sayan bu kişiler maalesef ki sizlere sinir harbi yaşatırlar. İşi beğenmediğiniz için paranızı doğal olarak çişli koltuk yıkama firmalarından geri istersiniz, fakat bunu da asla yapmazlar. Doğal olarak çaresizce bizi ararsınız. Sizlerin de 20-30 TL daha ucuza temizlik yaptırmak hakkınız olabilir, ancak güncel hayatımızda istanbul ilinde bu işi minimum 100 TL civarlarında yapan ve işinin ehli çişli koltuk yıkama firmaları nezdinde yaptırılması taraftarıyız. Günümüz Istanbul kentinde sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır. Bizler, bu güven sorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki, kişilere verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir hizmet sunulduğunda ve bu anlayış devam ettiğinde, kişilerin de güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmek hedefimizdir. Bu hedefimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmediğimizi bildiririz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, güzel ahlaklı, güvenilir olan çalışanlarımız ile sizlere bu hizmetleri sunacağız.
 

Cisli Koltuk Yikama Fiyatlari, Cisli Koltuk Temizleme Ucretleri

Evler için çişli koltuk yıkama fiyatları ve çişli koltuk temizleme ücretleri, gidilen yerin koşullarına, temizlenecek yerin bazen metrekaresine, bazen de yapılacak iş adedine göre değişmektedir. Normalinde diyelim ki Istanbul da ki evinizde köşe çişli koltuk takımınız var ve bir ihtimal yıkama servisi çağırdınız. Telefonla aradığınız bu şirketleri daha önceden hiç duymuş muydunuz? Telefonda size hiç soru bile sormadan, direkt Istanbul içine 75-80 TL fiyat verebilmektedirler. Günümüz koşullarında size servise gelecek olan çişli koltuk yıkama firmaları sadece yanında getirdiği işçiye ve ulaşım için harcanan paraya bakarak fiyat verir ve işi ucuza kapatır. Ancak bunun sonu sizin için çişli koltuk yıkama servisi işi hüsrandır. Oraya gelen işçi ve de ulaşımdaki araç, sizin çözümünüz değildir. Uygun ekipman ve profesyonel personelimizle, hizmetinize talibiz. Siz arayın, bizlerde en kısa sürede sizlere yardımcı olalım diyoruz. Marmara Bölgesi ve İstanbul genelinde bütün otel, pansiyon, öğrenci yurdu halı yıkama ve temizleme, cami halısı yıkama, ayrıca yerinde ve evde halıfleks yıkama - temizleme, yerinde çişli koltuk yıkama – sandalye temizlik, çekyat temizleme işleri büyük bir titizlik ile yapılır. İşinde profesyonel ve tecrübeli çişli koltuk yıkama personelimiz sayesinde hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu belirtiyoruz. Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz. Sizde çişli koltuk yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik olumsuz sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, Istanbul genelindeki birçok müşterimiz gibi bizi seçmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını, çişli koltuklarını yerinde yıkadığı müşterilerinin yüzlerindeki tebessümleri ve ardından açtıkları teşekkür telefonlarıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmetlerimiz sayesinde, bugünlerimize temiz bir geçmiş ile geldik. Istanbul da sizlere daha iyi ve daha verimli hizmet sunabilmek için, profesyonel çişli koltuk yıkama kadromuz ile çişli koltuk temizleme teknolojilerini yakından takip ediyoruz.
çişli_koltuk