Koltuk Yıkama Fiyat Listesi

Koltuk Yıkama Fiyat Listesi istanbul

 

Koltuk Yıkama 7 li Takım Temizleme ------------------- 105 TL

Koltuk Yıkama 8 li Takım Temizleme ------------------- 120 TL

Yerinde Halı veya Halıfleks Temizleme --------------- 3 / 5 TL

Sandalye Temizleme ------------------------------------ 3 / 5 TL

Çift Kişilik Yatak Temizleme ------------------------------ 35 TL

Tek Kişilik Yatak Temizleme -------------------------------20 TL

Çekyat Temizleme  ------------------------------------------35 TL

Cam Silme - Temizleme ( m2 ) içli - dışlı ----------------- 3 TL

Çişli Koltuk veya Çişli Yatak İçin Ekstra Solüsyon ------ 25 TL
 
 

Koltuk Yıkama Fiyatları Hakkında ( istanbul )

Istanbul gibi bir şehirde bu rakamlarda hizmet vermek için hala büyük bir uğraş vermekteyiz. Her gün gelen yakıt zamları yetmezmiş gibi, personel giderlerine ek olarak, sürekli tırmanan özel deterjan ve de kimyasalların ateş pahası olmasına rağmen, sizlere bu temizleme fiyatlarını sunmaya devam etmekteyiz. 100 m2 ve üzeri halı veya halıfleks temizliğinde indirim uyguluyoruz… Bunun yanı sıra yukarıda okumuş olduğunuz Istanbul içi yatak ve çekyat yıkama ücretleri, koltuk yıkama hizmeti alındığında geçerlidir. KAMPANYALAR sekmemizi belirli aralıklarla takip etmenizi şiddetle öneririz. Nedeni ise belli zaman dilimlerinde sizlere JEST olarak "kısa vadeli" yeni koltuk yıkama fiyatları sunmaktayız. Sizlere tavsiyemiz koltuk yıkama fiyatları hakkında bu kadar bilgi sahibi olmuşken, örneğin takımınızı yıkatırken, mutlaka avantajdan yararlanmak için mekanınızdaki halı, sandalye veya yataklarınızı da bu servise dahil ettirmenizdir. Haftanın 7 günü ve gece yarısına kadar her saati bizleri çekinmeden rahatlıkla arayabilirsiniz. Tüm ilçelere ve semtlere sorunsuzca gidebilecek geniş bir kadromuz bulunmaktadır.
 
 

Koltuk Yıkama Fiyatları Detayları ( istanbul )

Sizlere hala bu fiyatlar ile hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşarken, bi taraftan da son model ekipmanlarımız ile deterjan ve özel organik bazlı kimyasallarımız ile hizmetlerimizi kusursuzca yapıyoruz. Alanında uzman ve de bilgili personellerimizle evlerinize geliyoruz.Yukarıda belirtilen koltuk yıkama fiyatları verilerine baktığımızda, koltuk takımlarının mindersiz ücretleri baz alınmıştır. Gerçi her ikisi arasında pekte önemli bir fark bulunmamaktadır. Ancak sağlıklı ve kesin olarak bilgilenmeniz açısından bu metni yazıyoruz. Müşterilerimizin ekstra talepleri dahilinde yıkanacak ve temizlenecek minderli kısımlar için artı olarak koltuk yıkama fiyatları söz konusudur. Ayrıntılı bilgi almak için bizi mutlaka arayınız. Bir çok koltuk takımında sırt ya da oturma kısmında ayrılabilir minder mevcuttur ki, bu da o an servise gelen personelimiz için ekstra yıkama fiyat hesaplaması gerektirir. Bu nedenle telefonla ücret öğrenirken mutlaka koltuk takımınızın kaç kişilik olduğunu, sırt veya oturma kısmında ayrılabilir minder bulunup bulunmadığını bizlere belirtirseniz, servis sonunda ödemenizi yaparken, herhangi bir ihtilaf yaşanmasın.
 

Koltuk Temizleme Ücretleri, Temizleme Fiyatları ( istanbul )

Hizmetlerimizde kullandığımız yıkama makinelerimizin tamamı ithaldir. Aynı şekilde deterjan vede organik bazlı kimyasallarımız da keza aynı şekilde ithaldir. Bir çok müşterimiz haklı olarak temizleme fiyatları konusunda şaşırmış halde bizleri arıyorlar. Nedeni ise Istanbul da muhtelif başka firmaların temizleme fiyatları konusundaki aşırı ucuz yada aşırı pahalı temizleme fiyatları talep etmeleridir. Misal o ki, bizim en düşük temizleme fiyatları bedelimiz Istanbul içinde 105 TL'dir. Bunun altındaki bir servise Istanbul gibi bir şehirde gitmek, takdir edersiniz ki firmamıza hiç bir getiri katmayacaktır. Koltuk yıkama fiyatları hakkında yeterli bilgi sunduğumuzu düşünüyoruz. Çok şükür ki 1999 dan beri sürdürdüğümüz iş hayatımızda temizleme fiyatları konusunda her zaman standart seviyede ve sizleri memnun ederek ve temizleme fiyatları limitlerimizi buralara çekerek bugünlere geldik.
 

koltuk_yikama