" /> Alo Koltuk Yıkama Istanbul | İletişim | Telefon

Koltuk Yıkama Istanbul Iletişim Adres Bilgileri

Ortabayır Mah. Sarıgöl Caddesi No: 13 / D Gültepe - LEVENT / ISTANBUL
 

alo34

 

Telefon Iletişim Bilgileri

iletisim
 

Merkez şubemizin iletişim ana santralini aşırı yoğunluktan dolayı, yukarıdaki GSM numaramıza yönlendirdik. Böylece her an sizlere anı anına cevap verebilmekteyiz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki telefon numaramızı arayıp, ihtiyacınız olan konuda gerekli bilgiyi almanızdır. Her konuda ve haftanın 7 günü rahatlıkla bu numaramızdan Koltuk Yıkama Istanbul servisimize ulaşabilirsiniz.
 

 

E - Posta Iletişimi İçin Alttaki Logoya Tıklayın

e-posta
koltukyikama34@gmail.com

Muhtelif teklifleriniz için, yahut iletişimi bilgi edinme amaçlı olarak, bizlere istediğiniz konuda E-Posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede ve aynı gün, hatta saat içerisinde sizlere geri döneceğimize söz veriyoruz. Gerek koltuk, gerekse diğer tüm hizmetlerimiz konusunda, eksiksiz bilgi alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Firmamıza göndereceğiniz her türlü E-Postanız müşteri gizliliği içerisinde, 3. kişiler tarafından asla bilinmeyecektir. Bu güvenle Yıllardır sizlere yıkama hizmeti ile iletişim kurmaktayız.
 

 

Sosyal Paylaşımlarımız İçin Alttaki Iletişim Logolarına Tıklayın

Lütfen-Begenin
FACEBOOK

 

Firmamızın gerekli adres, telefon, e-posta ve sosyal paylaşım linkleri yukarıda siz sevgili müşterilerimize iletişim bilgisi olarak sunulmuştur. Koltuk Yıkama Istanbul olarak, biz yaklaşık 60 sayfadan oluşan bu mükemmel site ile sizlere hizmet veriyoruz. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Şile, Ümraniye, Üsküdar ve de Tuzla ilçelerinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Arama motorlarından diğer rakip şirketler ve servisler ile mutlaka bizi karşılaştırın ve bizimle ondan sonra iletişim kurun diyoruz.

 koltuk_yikama