Ucuza Koltuk Yıkama

istanbul % 25 İndirimli Koltuk Yıkama Kampanyası

indirim25

 

Bu indirimli koltuk yıkama kampanyamız Istanbul da o gün servise gittiğimizde, aynı daire içerisindeki diğer odalardaki başka koltuk takımları için geçerlidir. Bir çok müşterimiz dubleks tarzı evlerde yaşamaktadır ve takımlarının sayısı da doğal olarak birden fazladır. İşte bu durumda, ikinci takımı indirimli koltuk yıkama bedeli % 25 daha ucuza gelecektir. Konu sadece takımları ile de sınırlı değildir. Yıkattığınız takım haricinde başka takımınız olmasa bile, evinizdeki yatak, halı, sandalyeler içinde bu kampanya indirimi geçerlidir. Servis yazdırırken bu hususta bizi bilgilendiren her müşterimiz, bu kampanyamızdan 30 Mayıs 2016 tarihine kadar yararlanacaktır.
 

 

istanbul Aynı Bina Komşuları Ucuz Kampanya Fiyatları

Bu indirimli koltuk yıkama kampanyamız ise bir servise gittiğimizde, aynı bina içerisindeki bir komşunuzun kendi takımları için geçerli olacaktır. Tabi ki bu durumda, bina komşunuzun takımı indirimli koltuk yıkama bedeli % 20 daha ucuza gelecektir. Servis yazdırırken bu hususta bizi bilgilendiren her müşterimiz, bu kampanyamızdan Istanbul da 30 Mayıs 2016 tarihine kadar yararlanacaktır. Böyle bir temizlik düşünceniz olduğunda komşularınızla iletişim içerisinde olmanızı tavsiye ediyoruz ;)
 

 

istanbul Aynı Sokak Komşuları Ucuz Kampanya Fiyatları

Bir diğer indirimli kampanyamızda ise bir servise gittiğimizde, aynı sokak içerisindeki bir komşunuzun kendi takımları için geçerlidir.. Tabi ki bu durumda, sokak komşunuzun takımı indirimli koltuk yıkama bedeli % 15 daha ucuza gelecektir. Servis yazdırırken bu hususta bizi bilgilendiren her müşterimiz, bu kampanyamızdan 30 Mayıs 2016 tarihine kadar Istanbul da yararlanacaktır. Daha farklı etkinliklerimiz hakkında da bilgi almanız, sizlerin bütçesi açısından da önemlidir diye düşünüyoruz.
 

 

istanbul Aynı Mahalle İçi Ucuz Kampanya Fiyatlari

Son indirimli koltuk yıkama kampanyamızda ise bir servise gittiğimizde, aynı mahalle içerisindeki bir tanıdığınızın kendi takımları için geçerli olacaktır. Tabi ki bu durumda, aynı mahalle içerisindeki tanıdığınızın takımı indirimli koltuk yıkama bedeli % 10 daha ucuza gelecektir. Istanbul da servis yazdırırken bu hususta bizi bilgilendiren her müşterimiz, bu kampanyamızdan 30 Mayıs 2016 tarihine kadar yararlanacaktır. Tek yapmanız gereken bizleri haftanın tüm günleri, dilerseniz gece yarısı dahi arayıp bilgi almanızdır. Hem kendinizi, hem de komşularınızı sevindirin diyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz.  kampanyalar