Kanepe Yıkama istanbul

Kanepe Yıkama istanbul Şirketi

Marmara Bölgesi, Istanbul Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de evde kanepe yıkama hizmetidir. Sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle evde kanepe yıkama ve evde kanepe temizleme işlerimizi yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde kanepe yıkama ve Evde kanepe temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Istanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan evde kanepelerinizi veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Evde kanepe Yıkama da, Evde kanepe yıkama işlemine başlanmadan önce, sanayii tipi vakumlu ithal makinelerimiz ile kanepe üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra kanepe de bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde kanepe yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle kanepenin vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

Evde Kanepe Nasıl Temizlenir, Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Firmamız şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Istanbul Evde kanepe Yıkama şirketi olarak, bu ciddiyetteki evde kanepe yıkama ve evde kanepe temizleme işlerini kendi başınıza yapmamanızı önemle tavsiye ediyoruz. Maalesef bazı evde kanepe yıkama firmaları bu konuda günü kurtarmak adına, o an işin gerektirdiği değil, ellerinde ne varsa onu kullanıp, işin hakkını vermeden istanbul da gidilen yerden süratle çıkmışlardır. Hal bu ki biz bu tarz konularda çok dikkat etmeliyiz. Bu ciddi bir iştir ve kesinlikle güven duyulan profesyonel kişi ve şirketlerce yapılmalıdır. Bazı ucuzcu temizlik şirketlerinin de bu tarz temizleme hizmetleri verdiğini bilmekteyiz, ancak evlerdeki bu tarz yapılan temizleme işlemleri sonrasında, sıkça aranmaktayız. Nedeni ise yeterli hijyen sağlanamamasıdır. Istanbul ilinde evde kanepe yıkama tekniğinde özellikle ülkemizde evde kanepe yıkama da uygulanan yanlış işlem sonucu, kanepelerde uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve evdeki kanepelerin çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebep olunuyor. Evde kanepe yıkama temizlik makinelerimiz, ölçülerinin küçük olması sebebiyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 2400 W güçlü emiş motoruyla kanepenin diplerindeki kirleri alır, su püskürtme ve özel şampuanlı temizlemesi sayesinde kanepeleriniz yeniden ilk görünümüne kavuşur. Pratik taşıma arabası sayesinde evde kanepe yıkama işlemlerinde kolay manevra yeteneğine sahiptir. Extra ses yalıtım sistemi sayesinde düşük ses seviyeli temizleme makinesidir ve ithaldir. En önemlisi de, zeminde iz bırakmayan özel tekerleklere sahiptir ve gidilen mekanın zemininde iz kalmaksızın güven ile temizleme işlemlerimizi bitirmekteyiz.

Güvenilir Evde Kanepe Yıkama Firmaları Seçimi

Istanbul Evde kanepe yıkama sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile temizleme hizmeti vermeyi hedeflemiş bir şirketiz. Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki Evde kanepe temizleme ve Evde kanepe yıkama hizmetleridir. Her ne şekilde olursa olsun aradığınız evde kanepe yıkama firmalarına güven duyma konusunda büyük tereddüt yaşadığınızı biliyor ve bizzat şahit oluyoruz. Gidilen işten istanbul içerisinde 20-30 TL kazanmayı kazanç sayan bu kişiler maalesef ki sizlere sinir harbi yaşatırlar. İşi beğenmediğiniz için paranızı doğal olarak firmalarından geri istersiniz, fakat bunu da asla yapmazlar. Doğal olarak çaresizce bizi ararsınız. Sizlerin de 20-30 TL daha ucuza temizlik yaptırmak hakkınız olabilir, ancak güncel hayatımızda istanbul ilinde bu işi minimum 100 TL civarlarında yapan ve işinin ehli kanepe yıkama firmaları nezdinde yaptırılması taraftarıyız. Günümüz Istanbul kentinde sadece hizmet sektöründe değil, maalesef her alanda insanlarda güven sorunu bulunmaktadır. Bizler, bu güven sorununu ortadan kaldırmak için biliyoruz ki, kişilere verilen sözler tutulduğunda, kaliteli bir servis sunulduğunda ve bu anlayış devam ettiğinde, kişilerin de güveni artacaktır. Sizlerin güvenine layık olmak ve güvenilir kalmak tek ve değişmek hedefimizdir. Bu hedefimize uymayan hiçbir personel ile yolumuza devam etmediğimizi bildiririz. Bu fikrimizle, sizlerin güvenine layık olmak için titiz, temiz, güzel ahlaklı, güvenilir olan çalışanlarımız ile sizlere bu hizmetleri sunacağız.

Kanepe Yikama Fiyatlari, Kanepe Temizleme Ucretleri Hakkinda

Evler için kanepe yıkama fiyatları ve kanepe temizleme ücretleri, gidilen yerin koşullarına, temizlenecek yerin bazen metrekaresine, bazen de yapılacak iş adedine göre değişmektedir. Normalinde diyelim ki Istanbul da ki evinizde 7 li bir kanepe takımınız var ve bir ihtimal yıkama servisi çağırdınız. Telefonla aradığınız bu şirketleri daha önceden hiç duymuş muydunuz? Telefonda size hiç soru bile sormadan, direkt Istanbul içine 75-80 TL fiyat verebilmektedirler. Günümüz koşullarında size servise gelecek olan kanepe yıkama firmaları sadece yanında getirdiği işçiye ve ulaşım için harcanan paraya bakarak fiyat verir ve işi ucuza kapatır. Ancak bunun sonu sizin için kanepe yıkama servisi işi hüsrandır. Oraya gelen işçi ve de ulaşımdaki araç, sizin çözümünüz değildir. Uygun ekipman ve profesyonel personelimizle, hizmetinize talibiz. Siz arayın, bizlerde en kısa sürede sizlere yardımcı olalım diyoruz. Marmara Bölgesi ve İstanbul genelinde bütün otel, pansiyon, öğrenci yurdu halı yıkama ve temizleme, cami halısı yıkama, ayrıca yerinde ve evde halıfleks yıkama - kanepe temizleme, yerinde kanepe yıkama – kanepe temizlik, koltuk yıkama – temizleme işleri büyük bir titizlik ile yapılır. İşinde profesyonel ve tecrübeli kanepe yıkama personelimiz sayesinde hızlı servisimiz ile hizmetinizdeyiz ve bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu belirtiyoruz. Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için telefonlarınızı bekliyoruz. Sizde kanepe yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik olumsuz sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, Istanbul genelindeki birçok müşterimiz gibi bizi seçmelisiniz. Firmamızın referansı halılarını, kanepelerini yerinde yıkadığı müşterilerinin yüzlerindeki tebessümleri ve ardından açtıkları teşekkür telefonlarıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladığı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmetlerimiz sayesinde, bugünlerimize temiz bir geçmiş ile geldik. Istanbul da sizlere daha iyi ve daha verimli hizmet sunabilmek için, profesyonel kanepe yıkama kadromuz ile kanepe temizleme teknolojilerini yakından takip ediyoruz.

kanepe_yıkama