" /> Koltuk Yıkama Istanbul | Referanslar | Cafe | Restaurant

Koltuk Yıkama İstanbul Referans Videoları

Sizlere gururla sunduğumuz bu video ve fotoğraflarla, Istanbul da gittiğimiz servislerdeki müşterilerimizin verdikleri reaksiyonlara referans olarak bizzat kendiniz şahit oluyorsunuz. Videoların bir çoğunu temizleme işlemlerimizin bitiminde, mekanlarından ayrılmak üzere olduğumuz anlarda çektik. İstedik ki hem hizmet verdiğimiz müşterilerimiz onöre olsun, hem de biz.

Referans videolarımız en kısa zamanda sitemize yüklenecektir.
 

 

 

Koltuk Yıkama Istanbul Referans Fotoğrafları

Aşağıda görmüş olduğunuz fotoğraflar, bizzat gitmiş olduğumuz servislerden spontane olarak çekilmiş yıkama Istanbul fotoğraflarıdır. Her biri gittiğimiz servislerde doğal koşullarda çekilmiş fotolardır. Herhangi bir başka firmanın ya da temizlik servisine ait fotoğraflar değildir. Başka sitelerce kopyalanması ve sitelerinde yayınlanması hukuki açıdan yasaktır.

Referans fotoğraflarımız en kısa zamanda sitemize yüklenecektir.
 

 

 

Koltuk Yıkama Makinelerimiz

LAVOR SOLARIS IF03 ve KARCHER PUZZI halı - koltuk yıkama makineleridir. Servislerimizde kullandığımız bu makineler alanında en iyilerindendir ve asla iş esnasında sorun çıkarmamaları ile ünlüdürler. Hem vakumlama güçleri, hemde püskürtme debileri en yüksek olan makinelerdir. Halı için ekstra aparatlarımız vardır.

lavor-makine
puzzi-makina
 

 

 

Koltuk Yıkama Deterjanlarımız

Gerek koltuk, gerekse halı deterjanlarımız birbirlerinden farklı olup, aynı olan tek özellikleri ise öncelikle anti-bakteriyel olmalarıdır. Ayrıca deterjanların organik bazlı olması da çok önemlidir. Çünkü kronik rahatsızlıkları bulunabilen bazı müşterilerimiz için bu yüksek önem taşır. Tüm deterjan ve kimyasallarımızın insan sağlığına hiç bir zararı yoktur. 1999 yılından beri Koltuk Yıkama Istanbul olarak, güvenle her türlü işimizde kullanmaktayız. takdir edersiniz ki burada sizlere bir ürün markası vermiyoruz. Nasıl ki iyi bir aşçı yemeğinin tarifini vermez ise, biz de işimizde diğer rakip firmaların ellerine bu kozu sunmayı düşünmüyoruz.  Zaten bir çoğu maalesef "merdiven altı" diye adlandırılan ucuz ve niteliksiz deterjan ve şampuan kullanmaktadır. Hatta halı şampuanı ile genel temizlik yapanları da duymaktayız. Bizi biz yapan da zaten halıya ayrı deterjan ve şampuan kullanarak yıkama yapmamızdır !


koltuk_yikama