Koltuk Yıkama Servisleri

istanbul Koltuk Yıkama Servisleri

Istanbul Koltuk Yıkama servislerimizi, Istanbul Avrupa Yakası'nda:

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde vermekteyiz.

Istanbul Anadolu Yakası'nda ise:

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Şile, Ümraniye, Üsküdar ve de Tuzla ilçelerinde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yukarıda ismi geçen ilçelerin tüm semt ve mahallelerine servislerimiz aksamadan sürmektedir. Bizleri haftanın 7 günü, dilediğiniz saatte rahatlıkla arayabilirsiniz.


 

 

Temizlik, Temizleme Servislerimiz ve Hizmetlerimiz

Firmamız sizlere 1999 dan yılından beri, yakın - uzak demeksizin yıllardır sıcakta soğukta hizmet sundu ve servislerini hiç aksatmadı. Bırakın gün atlamayı, müşteri talepleri haricinde servislerimizde saat dahi şaşırmadık. Istanbul da sunmuş olduğumuz başlıca servislerimiz ve hizmetlerimiz şunlardır:

Istanbul koltuk yıkama, yatak yıkama, kanepe yıkama, sandalye yıkama, çekyat yıkama, çişli koltuk yıkama, çişli yatak yıkama, evde halı, cami halısı ve otel halısı yıkama.

Tabi ki bu temel servislerimiz haricinde sizlerin istisnai talepleri doğrultusunda:

tekne halısı temizleme, tekne halıları temizleme, tekne koltukları temizleme, tekne yatakları temizleme, yat halısı temizleme, yat koltukları temizleme, yat yatakları temizleme, otobüs koltukları temizleme, karavan koltukları temizleme ve temizlik servislerimiz ve hizmetlerimiz bulunmaktadır.


 

istanbul Koltuk Yıkama Firmaları Tezatları

Anadolu Yakası Istanbul Koltuk Yıkama Firmaları, Avrupa Yakası Istanbul Koltuk Yıkama Firmaları diye düşünmenize gerek kalmadan rahatlıkla bizi arayabilirsiniz, her semte servisimiz bulunmaktadır. Arama motorlarında: Istanbul Koltuk Temizleme Fiyatları olarak arama yaptığınızda birbirinden alakası olmayan fiyat tarifeleri görmeniz, maalesef bu sektörün “merdiven altı” kişilerinden dolayıdır. Bu tarz ucuzcu zihniyetler yüzünden, nadiren de olsa müşterilerimiz bizlere dert yanmaktadır. 25-30 TL daha ucuza işi yapabilmek adına, siz müşterilerimize hakketmedikleri servisleri sunarlar, sonrasında ise sizler hem üzgün hem de kızgın bir şekilde şirketleri şikayet etmek için bizi ararsınız. İyi ki biz varız, öyle değil mi sevgili müşterilerimiz :)
 


 

istanbul Koltuk Temizleme Servisleri Fiyatları, Ücretleri

Bu konu hakkında az önce bir üst başlığımızda uzun uzun anlattık. Siz iyisi mi firmamızdan şaşmayın ve Istanbul da 1999 dan beri sizlerin her şekilde yanında olan şirketimizin servislerini arayıp, kaliteli ve güvenli bir hizmet almak için fiyatlarımızı öğrenin. Personelimiz yabancı dil bilgisine de sahiptir. Ayrıca muhafazakar kesim için, istisnai personel gönderimi de yapmaktayız. Sizlere bu kadar detaylı hizmet sunabilen başka bir koltuk yıkama firması duydunuz mu ? Cevap HAYIR ise, lütfen servisimize " İletişim " sekmemize tıklayarak ulaşın ve DOĞRU - DÜZGÜN hizmet alın diyoruz.


 

koltuk-temizleme